Η εβδομάδα 10 έως 14 Οκτωβρίου ορίστηκε για την υποδοχή πρωτοετών με όλες τις ομάδες του Πανεπιστημίου να βρίσκονται στο φουαγιέ και να ενημερώνουν τους πρωτοετείς (αλλά και τα μεγαλύτερα έτη) για την ύπαρξή τους, σε περίπτωση που κάποιος/α φοιτητής/τρια ενδιαφέρεται να ενταχθεί και να εκπαιδευτεί.

Η ομάδα μας έχει παρουσία. Θα μας βρείτε κυρίως στην μεγάλη οθόνη, όπου θα δείχνουμε την εφαρμογή που κατασκευάσαμε για όλο το Πανεπιστήμιο, την myUoM.

Την Κυριακή 16 Οκτωβρίου στις 11πμ στην αίθουσα 10, σας καλούμε να γνωρίσετε καλύτερα την Κοινότητα Ανοικτού Λογισμικού του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Στην εκδήλωση θα αναφέρουμε τι έχουμε πετύχει μέχρι στιγμής και τι έχουμε προγραμματίσει για τη νέα ακαδημαϊκή χρονιά.

Θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε και από κοντά.

Κατηγορίες: Εκδήλωση